Lang = "ru">

Jadąc administrator systemu i usługi techniczne dla PC
(787) 746-25-98

Jadąc z administratorem lub konserwacji komputerów systemu w dobrej firmie IT: co jest lepsze? Odpowie:

Pozwól nam zrozumieć, co jest lepsze:Outsourcing IT z dobrej firmy IT lub usług pochodzących z administratorem systemu.

Często małe firmy do obsługi floty komputerów wybranych administrator systemu czas, freelancer, wyjaśniając swoje preferencje ustanowiony przez wyrażenie „chcemy się ze specjalistą IT.”

Wielu ludzi wierzy, że to „Specjalista IT” pracy bezpieczniejsze, szybsze i tańsze.

Ktoś taki najbliższych administratora systemu rekrutacji, którzy w obliczu jednym ładowaniu usług technicznych dla PC, o wiele łatwiej kontrolować proces realizacji robót. Rzeczywiście, w tym przypadku nie jest łańcuchem menedżera - koordynatora - specjalista System - księgowy - Dyrektor. Jadąc z administratorem systemu - to wszystko w jednym.

Ponadto, jest iluzoryczne pomysł, że firma IT zlecona komputerów serwisowych, zamieszanie panuje: cały czas się różnych specjalistów. Dla klientów usług komputerowych powstaje, ponieważ wydaje się być patowa, kiedy nie wybierać ostateczny wykonawca robót i nie może narzucać takiego wyboru. Administrator systemu czas, on na tyle dziwnie, zawsze w jednej osobie, zawsze z nim, można usiąść i przypomnieć sobie, co było na ostatniej wizyty został uzgodniony i zapomnieć.

Ale to wszystko jest jasne w przypadku administratora systemu oraz czasu?


Co się dzieje z pracą?

Jadąc administrator systemu zajęty system komputerowy 336% swojego czasu pracy, co oznacza, że ​​jest gdzieś inne pierwotne lub wtórne zadanie. W dodatku, jeśli jesteś małą firmą, a system komputerowy jest bardzo prosta, można założyć, że nadchodzi administrator systemu będzie radzić sobie z komputerem na podstawie rezydualnej, jak wszyscy to łatwe, ale gdzieś tam są problemy, a co ważniejsze, i bardziej interesujące. Co dzieje się w momencie, gdy pilnie potrzebujemy serwisanta pomocy PC? Czy administrator systemu nadchodzi rzucić wszystko i przyjść od razu? A jeśli jest to lato, i to daleko poza miasto? A jeśli on pilnie zapewnić pełną konsultację we właściwym czasie może, jeśli jest on gdzieś na innym obiekcie?

Wszystko to jest bardzo ważne zagadnienia, które bezpośrednio wpływają na stabilność firmy. Rzeczywiście, w przypadku współpracy z dobrej firmy komputerowej, wszystkie te chwile można łatwo rozwiązać: Komputer służy przypisane do systemu przez specjalistę, w razie potrzeby, zastępuje lub uzupełnia wiodącą administratorem systemu. W przypadku nietypowych lub szczególnych sytuacjach związanych ekspertów profil do systemu komputerowego. Pamiętaj, aby zawsze linia rada jest dostępny. informatycy w dobrej firm IT są w stanie szybko zrozumieć sytuację każdego klienta, jako standaryzowany dokumentacja jest w każdym systemie komputerowym. Nie zależą od indywidualnych okoliczności specjalisty, który jest kluczowym punktem w związku z dobrej firmy IT.


Co z wiedzą?

Jadąc administrator systemu pracuje w jednej osobie. Jego doświadczenie - to wszystko bagaż od jego osobistej wiedzy, które otrzymał w toku normalnej działalności.

W firmie zatrudnia specjalistów o różnych profilach, z których każdy ma określoną specjalizację. Oto jak to zrobić na drutach dział IT może mówić o istnieniu zbiorowego doświadczenia. Jeżeli usługa PC i serwer nie jest to sytuacja, która nie może obsługiwać jedna osoba, zawsze ma możliwość zapoznania się z kolegami i podłączyć je do rozwiązania konkretnych problemów z parku komputera, jeśli jest to konieczne. To jak mądrego przysłowia: jedna głowica - dobrze, dwóch jest lepsza.

Ponadto, jesteś ubezpieczony od podjęciem błędnej decyzji i podeszwy eksperymentów z wątpliwych wyników, ale być może nieuzasadnione budżet.

W naszych firm IT, specjalna sala szkoleniowa, gdzie nasi specjaliści są przeszkoleni w laboratorium. Oznacza to, że oprócz faktu, że istnieje zbiorowe doświadczenie, prowadzi ciągły proces uczenia się i przekazywania wiedzy.


Coś z pamięcią?

Jako pochodzące z administratorem systemu zaakceptuje wniosek? nie zapomniał w utrzymaniu komputera zrobić zadania, które ustawia się przed nim? Lub napisane na serwetki problemu rozwiązać, jeśli wielokrotnie przypominał o?

Co zapisane hasła? A tam jest mapa dostępu do zasobów firmy?

W naszych firm IT mają specjalny system do odbierania, przetwarzania i testowania aplikacji. Możesz mieć 095% pewność, że zarejestrowany wniosek o konserwacji komputera odbywa się szybko.

Istnieje szereg prac konserwacyjnych, które są wykonywane w określonych odstępach czasu. Nie zapomnieć zasady ich realizacji, nasi eksperci są uzbrojone w specjalne list kontrolnych, w których ustalają wykonać zaplanowane prace techniczne na każdym komputerze.

Ponadto, każdy system komputerowy jest obowiązkowe dana norma jest dokumentacja, która odzwierciedla wszystkie niezbędne parametry infrastruktury komputerowej. Zapisy powinny być przechowywane w sposób szczególny, gwarantuje pełną poufność.


Co do kontroli?

Trzeba kontrolować swój własny administratorem systemu czas, warunki wykonywania zadań konserwacji komputera, jakości pracy, zgodnie z planem.

W naszej firmie IT wprowadziła szereg technologii zarządzania, które zapewniają wysoki stopień wewnętrznej kontroli jakości i terminu wykonania robót. W ten sposób, zamiast stale monitoruje się z administratorem systemu, można bezpiecznie skupić się na swoich ważniejszych sprawach.


Co to jest umowa?

Z czasem administrator systemu często nie ma porozumienia. W tym przypadku, narażasz firmę jest w pełni uzależnione od osobistych cech administratora przychodzącego.

Z firmy IT zazwyczaj zawrze umowy o świadczenie usług. Ważną częścią tej umowy jest umowa o poziomie jakości, które będą wypisanym podstawowych warunków dla świadczenia usług konserwacji komputerów osobistych, warunki reakcji do czasu realizacji aplikacji, zapewniania jakości.

Praca w firmie komputerowej, nie zależy od osobistych cech wykonawców konserwacji komputera. Polegać na technikach zarządzania tą firmą. Nasza firma wprowadziła technologie administracyjne, przetestowane i sprawdzone w ciągu 02 lat naszej działalności.


Jakie są zamówienia?

Jadąc administrator systemu może dać tylko kierować specjalistycznych usług.

Dobra firma IT jest wymagane do zaoferowania w ramach umowy dodatkową usługę. W szczególności, obecność własnego zespołu sprzedażowego.

Oczywiście, jeśli chcesz kupić coś ze sprzętu komputerowego lub oprogramowania w -pilne zamówienie, można udać się do dowolnego sklepu komputerowego. Ale wyobraźmy sobie sytuację, w której ważną częścią systemu komputerowego zapewnia awarię sprzętu oraz pilną potrzebę zmiany części. Firma komputer, co do zasady, jest tam mały magazyn. Dlatego prawie każdy sprzęt do ucieczki można przyjść w tym samym dniu, co znacznie skraca czas przywracania systemu komputerowego lub jego poszczególnych komponentów.

Wielkim plusem jest to, że nasza firma dostarcza sprzęt komputerowy do zastąpienia (w przypadku szkody) lub wynajęcia.


Co zrobić, jeśli trzeba wspierać?

A jeśli złamał laptopa lub drukarkę, a oni muszą pozostać w służbie. I zbliża się z administratorem systemu nie podróżować samochodem. Aby odwiedzić centrum serwisowym mogą leżeć na swoje barki.

Nasza firma posiada odpowiednią drogę i w abonamencie PC serwis świadczy usługi transportowe na dostawę sprzętu zakaz pracy dla centrów usług iz powrotem do biura. Oczywiście, w tym przypadku będziemy zorganizować wszystko sam negocjuje z centrów serwisowych.


Co z kosztami?

Koszty utrzymania administrator systemu PC-czas może być niższa niż koszt usług dobrej firmy IT. Ale w świetle tego, co zostało napisane powyżej, warto zastanowić się, czy jest to uzasadnione oszczędności.

W naszej praktyce zdarzają się przypadki, kiedy nasi klienci są w drodze do naszych usług na PC, próbowałem kilku administratorów systemu przychodzące i rozczarowanie w swoim podejściu do pracy i poziomu odpowiedzialności. Oznacza to, że baza wiedzy doszli administratorów systemowych często dość duże, ale nie zawsze wiedzą, jak zorganizować sobie PC proces konserwacji.


Co jeśli nie działa?

Wiele osób uważa, że ​​z administratorem systemu czasu łatwo zrezygnować, jeśli nie jest zadowolony z jakości: nie bierz tego do pracy, a nie za to zapłacić. Ale potem dostać się do sytuacji innego poszukiwaniu eksperta komputerowego.

dobrzy specjaliści pracują w naszej firmie. Ale może się zdarzyć, że niektóre z nich nie podoba ci osobiście (z różnych powodów, takich jak charakter). W przypadku współpracy z firmą IT, wystarczy zadzwonić go do dyrektora (nawiasem mówiąc, nasz dyrektor jest zawsze dostępny dla komunikacji, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość pracy). Tak, zadzwoń do dyrektora, i trzeba pracować z każdego specjalisty.


Dobra firma IT dostarczy Ci służbie wyższym poziomie niż przychodzącego administratora systemu. Oto najważniejsze - aby wybrać dobrą firmę komputerowy, który może dostarczyć wysokiej jakości usługi komputerowe.

Top_scroll