Lang = "ru">

Prewencyjna konserwacja komputerów osobistych: jakość patrol
(545) 123-49-51

Prewencyjna konserwacja komputerów osobistych:

Wszyscy wiemy, że usługa jest niemożliwe, aby poczuć, dotknąć i przejść do oceny, czy spełnia oczekiwania tych, którzy zdecydowali się skorzystać z tej usługi. usługi informatyczne dotyczące konserwacji komputerów w tym zakresie są klasycznym przykładem.

Pomoc dla komputerów osobistych - jeden z rodzajów usług, że klienci są bardziej skłonni do wyboru, na polecenie swoich znajomych, przyjaciół, partnerów biznesowych. Jest to całkowicie uzasadnione. usługi komputerowe powinny być dobrane starannie i ostrożnie rozważeniu wszystkich za i przeciw, a wynikiem tego będzie zależeć od stanu całego parku komputerowego firmy, aw rzeczywistości cały techniczną część swojej działalności.

A w naszej firmie większość klientów zwraca się na „pantoflowa”. I to jest szczególnie miłe dla nas. Oznacza to, że nasi lojalni klienci są zadowoleni z naszej pracy.

Oczywiście, możemy zastosować do niego dużo wysiłku.


W indywidualną obsługę komputera kilku składników.

Nasza firma jest w konserwacji prewencyjnej koncentruje się na jakość wykonywanej pracy. A w naszym rozumieniu, jakość obsługi komputera określa kilka parametrów:

  • profesjonalny technicznego wykonania robót budowlanych,
  • dotrzymywanie ,
  • jakość komunikacji (uprzejmość, życzliwość, umiejętność wyjaśnić użytkowników w przystępnym języku).

Każdego dnia staramy się, aby nasze usługi komputerowe spełniają najwyższe standardy jakości. Okresowo, wprowadzamy nowe technologie, które pozwalają nam na poprawę jakościową składową naszych usług w trzech wybranych miejsc.


Powered nasze utrzymanie jakości hotline komputerów.

Obecnie wdrożyliśmy technikę, zwaną „Jakość Patrol”. Nasz dział marketingu jest ściśle obsługuje zwrotne od naszych klientów, aktywnie zainteresowanych, zarówno pod względem Nasz dział obsługi klienta, nasi specjaliści pracują, jak grzecznie się komunikować, jak szczegółowe i jasne odpowiedzi na bieżące problemy -

Jeśli masz jakieś uwagi do pracy naszej firmy, niezadowolenie z wykonywaniem pracy, jeśli czujesz, że naruszył warunki realizacji zleceń, proszę dać nam znać, proszę, przez telefon (158) 974-96-25 lub e-mailTen adres e-mail jest chroniony przed spamerami. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć..

Wszystkie incydenty będą bez wątpienia uznać za naszego zarządzania, a zostaną podjęte działania, aby zmienić sytuację na lepsze.

Top_scroll