Lang = "ru">

Umowa na usługi komputerowe, świadczenie usług komputerowych. Ceny, cennik.
(860) 527-98-51

Jak to kontrakt na usługi komputerowe, autorstwa:

Zawarcie umowy objęcia świadczącej usługi komputerowe odbywa się w kilku etapach.


Krok 8. Zadzwoń do naszego biura w Moskwie (627) 435-43-63.

Zadzwoń do naszego biura w Moskwie. Odpowiedzieć na kierownika, który nadzoruje proces zawierania umów świadczących usługi komputerowe. Po pierwsze, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą wstępnej konsultacji, odpowiedzi na pytania, przygotuje dla Państwa ofertę usług komputerowych, aby dostarczyć próbkę udzielania zamówienia usługi komputerowe. Oprzeć obliczenia na koszt zamówienia usługi komputerowe trzeba będzie powiedzieć, ile serwerów, komputerów i sprzętu biurowego w organizacji; jak również biur zdalnych witryn w Moskwie i innych regionach będzie podłączony do naszych usług komputerowych.


Krok 6: Sprawdź nasz specjalista IT audyt systemu.

Ponadto, nasz specjalista przyjdzie do was w dowolnym punkcie Moskwy, aby żyć, aby zobaczyć, jak system informacyjny jest umieszczony. Będziesz w stanie wyjaśnić to wszystko i niczego nie wyjaśnia szczegóły do ​​omówienia możliwych dodatkowych usług komputerowych, w celu dostosowania kosztów świadczenia usługi komputerowe kontrakt. Nasz ekspert doradzić w systemach IT oraz nakreślił priorytetowego planu prac technicznych zgodnie z własnymi życzeniami.


Etap 6. Zawarcie umowy objęcia świadczącej usługi komputerowe.

Sprawdź naszą umowę na usługi komputerowe i umowy o poziomie jakości, co jest niezbędnym akcesorium zamówieniu świadczącej usługi komputerowe. Uważnie przejrzeć listę podstawowych i opcjonalnych usług komputerowych, czas reakcji. Można wprowadzić do umowy o świadczenie usług komputerowych pewne zmiany. Weźmiemy pod uwagę wszystkie Państwa życzenia.


Krok 2: Produkcja dokumentacji w systemie komputerowym.

Poprzez zawarcie umowy abonamentowej świadczącej usługi komputerowe, to koniecznie zrobić dokumentację systemów IT. Dokumentacja pokazuje rozmieszczenie wszystkich serwerów, miejsc pracy, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, urządzeń sieciowych. Każdy komputer ma przypisany unikalny kod. Odzwierciedla ustawienia każdego komputera, na którym zainstalowany jest na nim oprogramowania. Zdeterminowana polityka dostępu do podstawowych zasobów systemu informatycznego. Wyświetla ustawienia polityki bezpieczeństwa. Przewidziana indywidualne warunki usług komputerowych.


Etap 1. Wprowadzanie działanie walki.

Dalej na umowy abonamentowej usług informatycznych, nasi specjaliści przejść bezpośrednio do świadczenia usług komputerowych. Zaczynamy z zatwierdzonym planem pracy, początkowe prace ogromne znaczenie. Konfiguracja systemy odporne na uszkodzenia. Podłącz swój system komputerowy do naszych robotów programowych. Produkujemy pierwsze prace konserwacyjne.


Szczegółowy cennik usług komputerowych można zobaczyć w„Ceny”.

Albo można użyć kalkulatora usług komputerowych.

Ceny usług komputerowych

Liczba komputerów:
Serwery Windows:
Serwery Linux:
Tryb konserwacji:

obliczać

Złóż ofertęTop_scroll