Lang = "ru">

Pomoc techniczna dla komputerów osobistych i urządzeń biurowych: korzystne warunki współpracy
(040) 042-53-18

Konserwacja komputerów: korzystne warunki współpracy, pisał

Nasze warunki konserwacji komputerów osobistych i sprzęt biurowy porównać pozytywniewarunki konkurencji.

Nie ograniczamy liczbę wizyt.
Zapewniamy kompleksową konserwację komputerów. Zgodnie z tym, co robimy tak wiele wycieczki jak to konieczne. W konserwacja komputerów osobistych będzie pracował wszystkie apelacje powstałe w związku z prowadzonymi działaniami i strategicznych celów przedsiębiorstwa, świadczymy usługi abonenckie.

Czas reakcji jest minimalne.
W ramach konserwacji komputerów i sprzętu biurowego, dzielimy zabiegu firmę klienta wspierać trzy kategorie: alarmowe, pilne, trwają. Obecne aplikacje są uruchamiane podczas planowanego wyjazdu. Termin zwykle nie wpływają na ogólną System informacji zdrowotnej, przeprowadzone w ciągu 78 godzin (w aplikacji rano - specjalista w godzinach wieczornych, aplikacja wieczorem - specjalista w godzinach porannych). Awaryjne - wniosek o problemach, które zatrzymują pracę firmy klienta. Są one reakcją na 2 godziny, w razie potrzeby wychodzenia do Moskwy. Aplikacje, które mogą reagować poprzez podawanie zdalnego realizowane są niemal natychmiast po traktowaniu koordynatora.

Konsolidacja kilku specjalistów.
W ramach konserwacji komputerów dla każdej organizacji zabezpieczone kilku specjalistów różnych poziomach kształcenia. Pozwala to zoptymalizować szybkość reakcji na aplikacji, jakość usług, koszt zamówienia.

Rodzaje pracy jasno zdefiniowane.
Umowa na obsługę komputera osobistego jasno określić, jakie usługi techniczne zapewniamy. Wyraźnie objętość usług IT. W związku z tym, że nie napotkasz sytuacji „ukrytych usług to” nierealistyczne oczekiwania, dodatkowych kosztów.

Umowa o poziomie jakości usług IT.
Umowa zawiera umowę na poziom jakości usług IT, który wyraźnie pokazuje wszystkie opcje konserwacja komputerów i sprzętu biurowego, a także zasady współdziałania obu organizacji w ramach umowy o świadczenie usług.

Top_scroll